O nás

Mít kompetenci znamená, že se velmi dobře vyznám ve svém oboru, že mám dostatek zkušeností, že jsem na špičce vývoje, ale hlavně že jsem schopen předkládat bezpečná a praxi odpovídající řešení.

40 let zkušeností ve výzkumu trávníků.

Naše společnost je hrdá na uznávanou kompetenci, která tvoří jádro naší činnosti: „Trávník“ pod značkou „EUROGREEN“. V našem výzkumném institutu, největším soukromém v Evropě, nacházíme již více jak 40 let řešení pro vaše požadavky v oblasti trávníků. Společně s praktickými zkušenostmi našich odborníků, kteří se o vás starají přímo u vás, vzniká program produktů a služeb, který je jedinečný.

Jsme schopni řešit vaše problémy na míru: od veřejného sportoviště po stadiony pro mistrovství světa, od golfové akademie po mistrovská hřiště, od malé zahrady po velký park.

Nabízíme kompetentní služby pro všechny oblasti: jedná-li se o fotbalový trávník pro mistrovství světa a zrovna tak pro masový sport, trávníky pro všechny golfové hrací elementy, reprezentační trávníky pro parky a zahrady nebo jakýkoliv jiný užitný trávník. Při tom stojí v popředí základní myšlenka, ve které se jednotlivé komponenty sdružují do uceleného systému. Pouze tehdy, pokud jsme schopni řídit jednotlivé vstupní faktory, dosáhneme kvality, na kterou pak rádi poskytneme plnou garanci. Všichni naši spolupracovníci, ať ti, se kterými se setkáváte přímo v terénu, nebo ti, kteří vás obsluhují z naší centrály, se těší na vaše kontakty.

Zaručená kvalita – přes celý sortiment naší nabídky – také za tím stojí celý náš EUROGREEN team.

Využijte tento web plný informací, produktů a služeb. Informujte se a vyžádejte si další detaily, které vám pomohou zodpovědět veškeré vaše dotazy kolem trávníků.

Mnoho úspěchů při pěstování vašich trávníků Vám přeje Váš
Ing. Tomáš Štěpař - jednatel společnosti

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz