Trávníkové hnojivo Eurosport NK P56 25kg

Kód: 1230326
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
2 372 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
NK 17 - 0 - 22 (+3%) - NK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo s hořčíkem a posilujícím účinkem pro růst rostlin.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

EUROSPORT NK 17 - 0 - 22 (+ 3%)
NK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo s hořčíkem a posilujícím účinkem pro růst rostlin

Chemické a fyzikální vlastnosti

Chemická a fyzikální vlastnost Hodnota
Celkový dusík jako N v % 17,0
Amonný dusík jako N v % 2,0
Močovinový dusík jako N v % 15,0
Vodorozpustný draslík jako K2O v % 22,0
Vodorozpustný hořčík jako MgO v % 3,0


  1. NK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo pro hnojení trávníků s vysokým obsahem fosforu v půdě a vysokou potřebou draslíku. Obsahuje látky posilující růst - PlantaCur® P56.    

  2. Aplikací hnojiva se zlepšuje zásobení živinami a současně se rostliny posilují prostředkem PlantaCur® P56, který zlepšuje vitalitu růstu a podporuje kořenový system.

  3. PlantaCur® P56 je extrakt, který je patentovaným postupem vyrobený z Lychnis viscaria. Extrakt je registrovaný u BVL pod značkou ComCat®.

  4. Hnojivo obsahuje tři typy dusíku - amonný, močovinový a obalovaný dusík. Tato kombinace rychle působících a dlouhodobě působících dusíků zajišťuje rovnoměrnou a optimální výživu trávníků.  

  5. Dlouhodobě působící dusík zabraňuje nárazovému růstu trávy, současně minimalizuje popálení trávníku. Dlouhodobý dusík zabraňuje vyplavení živin.

  6. Kombinací neobalené močoviny s inhibitorem ureázy NBPT se zabraňuje ztrátám plynného dusíku, čímž se zvyšuje účinnost hnojení.

  7. Vysoký obsah draslíku posiluje trávník v letním období před stresovými situacemi ze sucha a zvyšuje odolnost proti chorobám.

  8. Při podzimním hnojení se zvyšuje zásobení draslíku půdě, který pomáhá posílit trávník před zimním obdobím a podporuje jeho dobré přezimování.

  9. Hořčík podporuje tvorbu chlorofilu a fotosyntézu.

  10. Bezprašné a otěru odolné granule mají vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.


Dlouhodobě působící dusík: 60 % celkového dusíku je obaleno použitím polymerů.

Délka působení: 10 - 12 týdnů.

Balení: 25 kg

Dávkování: okrasný trávník 20 - 25 g/m², sportovní trávník 25 - 40 g/m², po aplikaci trávník zalít.

Použití: během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky. Optimální posilujicí účinky poskytuje hnojivo během celého vegetačního období. Proto doporučujeme pravidlené hnojení PlantaCur® P56.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní trávník
Hmotnost: 25 kg
Vydatnost balení: 830 - 1000 m²
Barva: standard

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz