Trávníkové hnojivo Nitrogen P56 25kg

Kód: 1238256
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
2 723 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
N 44 - 0 - 0 - trávníkové hnojivo s dlouhodobě působícím dusíkem.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

Nitrogen Plus P 56   44-0-0
Vysoce koncentrované N trávníkové hnojivo s posilujícím účinkem pro růst rostlin

44,0 % N Celkový obsah dusíku
   44,0 % N Močovinový dusík
  

  1. Vysoce koncentrované granulované N hnojivo pro hnojení všech trávníkových ploch s dostatečnou zásobou fosforu a draslíku během letního období. Obsahuje látky posilující růst - PlantaCur® P56.

  2. Aplikací hnojiva se zlepšuje zásobení živinami a současně se posilují rostliny prostředkem PlantaCur® P56, který zlepšuje vitalitu růstu a podporuje kořenový system.

  3. Díky obsahu dusíku a silnému ochrannému mechanismusmu (“indukovaná rezistence”) jsou rostliny velmi odolné nemocem a stresovým situacím.

  4. PlantaCur® P56 je extrakt, který je patentovaným postupem vyrobený z Lychnis viscaria. Extrakt je registrovaný u BVL pod značkou ComCat®.

  5. Kombinace okamžitého a pomalu působícího dusíku zajišťuje rovnoměrné vyživení trávníků a zabraňuje nárazovému růstu.  

  6. Dlouhodobě působící dusík snižuje zasolení a současně minimalizuje vyplavení živin. Dlouhodobě působící dusík se řízeně uvolňuje k potřebě trávníků.

  7. Jemný, bezprašný mini granulát výborně propadává do trávníků a zajišťuje rovnoměrnou distribuci živin.  

  8. Hnojivo má vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.


Dlouhodobě působící dusík: 70 % celkového dusíku je obaleno sírou a polymerovým voskem (biologicky rozložitelné).

Délka působení: 10 – 12 týdnů.

Balení: 25 kg

Dávkování: 15 – 20 g/m², po aplikaci trávník zalít.

Použití: během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky.

Mini granulát: 1,0 - 2,3 mm

Výr. č.: 1238 256

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní trávník
Hmotnost: 25 kg
Vydatnost balení: 1000 - 1250 m²
Barva: mini

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz