Trávníkové hnojivo Olympia Plus P56 v kyblíku, 7,5kg

Kód: 1231257
3 hodnocení
Značka: EUROGREEN
1 065 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Hnojivo NPK (Mg), 30 - 5 - 9 (+2) - směsné hnojivo.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

NPK 30-5-9+2% MgO
trávníkové hnojivo s dlouhodobě působícím dusíkem

Chemické a fyzikální vlastnosti

Chemická a fyzikální vlastnost Hodnota
Celkový dusík jako N v % 30,0
Amonný dusík jako N v % 2,0
Močovinový dusík jako N v % 28,0
Celkový fosforečnan rozpustný ve vodě a citranu amonném jako P2O5 v % 5,0
Fosforečnan rozpustný ve vodě jako P2O5 v % 4,5
Vodorozpustný draslík jako K2O v % 9,0
Celkový obsah hořčíku v % 2,0
Vodorozpustný hořčík v % 1,0
 1. Jemně granulované NPK trávníkové hnojivo s hořčíkem pro hnojení všech trávníkových ploch s vysokým stupněm zátěže. Obsahuje látky posilující růst - PlantaCur® P56.
 2. Aplikací hnojiva se zlepšuje zásobení živinami a současně se posilují rostliny prostředkem PlantaCur® P56, který zlepšuje vitalitu růstu a podporuje kořenový system.
 3. Se silným ochranným mechanismem (“indukovaná rezistence”) jsou rostliny velmi odolné nemocem a stresovým situacím.
 4. PlantaCur® P56 je extrakt, který je patentovaným postupem vyrobený z Lychnis viscaria. Extrakt je registrovaný u BVL pod značkou ComCat®.
 5. Kombinace okamžitého a pomalu působícího dusíku zajišťuje rovnoměrné vyživení trávníků po dobu 10 až 12 týdnů. Hnojivo zajištuje dlouhodobou výživu bez nárazového růstu.
 6. Dlouhodobě působící dusík a síran draselný snižují obsah solí a současně se minimalizuje riziko popálení.
 7. Vysoký obsah živin a jeiich specifický poměr podporuje tvorbu hustého a odolného trávníků. Hořčík a železo podporují tvorbu chlorofylu a fotosyntézu.
 8. Jemný, bezprašný mini granulát výborně propadává do trávníků a zajišťuje rovnoměrnou distribuci živin. 
 9. Hnojivo má vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.

    

Obsah rizikových prvků: splňuje zákonem stanovené limity (v mg/kg hnojiva) kadmium 50, olovo 15, rtuť 1,0, arsen 10, chrom 150.

Dlouhodobě působící dusík: 60 % dusíku je obaleno použitím polymerů. Použitím technologie obalení sírou a polymery dochází k pozvolnému uvolňování.

Délka působení: 10 - 12 týdnů.

Balení: 7,5 kg

Dávkování: okrasné trávníky 15 - 25 g/m², sportovní trávníky 20 - 25  g/m². Po aplikaci trávník zalít.

Vydatnost: 300 - 375 m²

Použití: během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávníkové hnojivo
Hmotnost: 7.5 kg
Vydatnost balení: 300 - 375 m²
Barva: mini

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz