Trávníkové hnojivo Olympia Plus P56 25kg

Kód: 1231256
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
2 725 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Hnojivo NPK (Mg), 30 - 5 - 9 (+2) - směsné hnojivo.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

Olympia Plus P 56   30-5-9+2% MgO
NPK trávníkové hnojivo s hořčíkem a posilujícím účinkem pro růst rostlin

Chemické a fyzikální vlastnosti

Chemická a fyzikální vlastnost Hodnota
Celkový dusík jako N v % 30,0
Amonný dusík jako N v % 2,0
Močovinový dusík jako N v % 28,0
Celkový fosforečnan rozpustný ve vodě a citranu amonném jako P2O5 v % 5,0
Fosforečnan rozpustný ve vodě jako P2O5 v % 4,5
Vodorozpustný draslík jako K2O v % 9,0
Celkový obsah hořčíku jako MgO v % 2,0
Vodorozpustný hořčík jako MgO v % 1,0

Obsah rizikových prvků: splňuje zákonem stanovené limity (v mg/kg hnojiva) kadmium 50, olovo 15, rtuť 1,0, arsen 10, chrom 150.

 

  1. Jemně granulované NPK trávníkové hnojivo s hořčíkem pro hnojení všech trávníkových ploch s vysokým stupněm zátěže. Obsahuje látky posilující růst - PlantaCur® P56.

  2. Aplikací hnojiva se zlepšuje zásobení živinami a současně se posilují rostliny prostředkem PlantaCur® P56, který zlepšuje vitalitu růstu a podporuje kořenový system.

  3. Se silným ochranným mechanismem (“indukovaná rezistence”) jsou rostliny velmi odolné nemocem a stresovým situacím.

  4. PlantaCur® P56 je extrakt, který je patentovaným postupem vyrobený z Lychnis viscaria. Extrakt je registrovaný u BVL pod značkou ComCat®.

  5. Kombinace okamžitého a pomalu působícího dusíku zajišťuje rovnoměrné vyživení trávníků po dobu 10 až 12 týdnů. Hnojivo zajištuje dlouhodobou výživu bez nárazového růstu.

  6. Dlouhodobě působící dusík a síran draselný snižují obsah solí a současně se minimalizuje riziko popálení.

  7. Vysoký obsah živin a jeiich specifický poměr podporuje tvorbu hustého a odolného trávníků. Hořčík a železo podporují tvorbu chlorofylu a fotosyntézu.

  8. Jemný, bezprašný mini granulát výborně propadává do trávníků a zajišťuje rovnoměrnou distribuci živin.  

  9. Hnojivo má vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.

 

Dlouhodobě působící dusík: 60 % dusíku je obaleno použitím polymerů.

Délka působení: 10 až 12 týdnů.

Balení: 25 kg

Dávkování: sportovní trávníky 20 - 25 g/m², okrasné trávníky 20 - 25 g/m², po aplikaci trávník zalít.

Použití: během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky. Optimální posilujicí účinky poskytuje hnojivo během celého vegetačního období. Proto doporučujeme pravidlené hnojení PlantaCur® P56.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní trávník
Hmotnost: 25 kg
Vydatnost balení: 830 - 1250 m²
Barva: mini

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz