Travní směs do sucha MONACO 10kg

Kód: 1217301
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
2 671 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Travní směs do sucha - vytrvalá směs vysoce odolná suchým periodám pro zatravnění a dosev parků a jiných užitkových trávníků.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

EUROGREEN Monaco - trávníková směs RSM 2.2.2

Vytrvalá travní směs vysoce odolná suchým periodám pro zatravnění a dosev parků a jiných užitkových trávníků.

Travní směs velmi vhodná pro sportovní trávníky v podmínkách suchých oblastí.

Lolium perenne (jílek vytrvalý) zaručuje rychlé zazelenání a tím současně poskytuje ochranu před erozí. Současně ochraňuje pomaleji rostoucí druhy ve směsi.

Festuca arundinacea (kostřava rákosovitá) a Poa pratensis (lipnice luční) zaručují velmi vysokou odolnost trávníku při suchých periodách. Regenerační schopnosti této směsi jsou velmi vysoké.

Sportovní trávník: Při výsevu je třeba dodat fosfor EUROGREEN startovacím hnojivem. Potřeba dusíku: měsíčně 3-4 g/m². Pro lepší barevný efekt přes zimu je vhodné dodat poslední hnojení v polovině října cca. 7-8 g/m² dusíku (např. 25 g/m² dlouhodobě působící hnojivo Rasen Plus).

Parkový trávník a trávník „Schotterasen“: Pro silné a hluboké prokořenění je třeba při výsevu zvýšit dávku fosforu EUROGREEN startovacím hnojivem. Při dosevu a na jaře je důležité dodat cca. 12 g N/m² čistých živin dlouhodobě působící hnojivem EUROGREEN Polysport ve dvou aplikačních dávkách po 15 - 20 g/m². Každý rok na jaře je vhodné jednou až dvakrát trávník přihnojit dlouhodobě působícími hnojivy.

Složení* ve váhových %: Č.* K.* Vhodnost
25% Festuce arundinacea BARCESAR 98 92 6
35% Festuca arundinacea DEBUSSY 1 98 92 6
10% Festuca arundinacea EGENERATE 98 92 9
10% Lolium perenne DOUBLE 98 92 7
20% Poa pratensis MIRACLE 94 85 8
       

Ø 6,8

 

* Kvalita použitých odrůd překračuje předepsané hodnoty normy RSM v případě čistoty, klíčivosti a příměsi nežádoucích druhů. Udávané hodnoty pro čistotu a klíčivost osiva jsou minimální, téměř vždy jsou tyto hodnoty překročeny.

(Právo na změnu složení směsi vyhrazeno a to při zachování technických standardů)

Objednací číslo: 1217 301

Balení: 10-kg-papírový pytel pro 280 m²

Doporučené výsevní množství: 35 g/m²

Při výsevu osiva EUROGREEN doporučujeme hnojivo Starter obj. č. 1234

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální osiva
Hmotnost: 10 kg
Vydatnost balení: 280 m²
Položka byla vyprodána…

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz