Trávníkové hnojivo Basic Start 25kg

Kód: 1234330
1 hodnocení
Značka: EUROGREEN
2 287 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

NPK 18 -20 -10 (+2) - NPK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo se zvýšeným obsahem fosforu a s hořčíkem.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

Basic Start 18 - 18 - 10 (+2)
NPK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo se zvýšeným obsahem fosforu a s hořčíkem

Chemické a fyzikální vlastnosti

Chemická a fyzikální vlastnost Hodnota
Celkový dusík jako N v % 18,0
Amonný dusík jako N v % 9,0
Močovinový dusík jako N v % 9,0
Celkový fosforečnan rozpustný ve vodě a citranu amonném jako P2O5 v % 18,0
Fosforečnan rozpustný ve vodě jako P2O5 v % 18,3
Vodorozpustný draslík jako K2O v % 10,0
Celkový obsah hořčíku jako Mg v % 2
Vododrozpustný hořčík jako Mg v % 1,6

Dílčí součást:
6% S      Celkový obsah síry
               2,5 % S    vodorozpustná síra
2% MgO Vodorozpustný oxid hořečnatý

  1. Trávníkové dlouhodobě působící hnojivo s vysokým obsahem fosforu pro hnojení nově vysetých trávníků, jakož i pro dosevy a půdy s nedostatečnou zásobou fosforu.
  2. Vysoký obsah fosforu podporuje rychlý růst a délku kořenového systému, a tím i rychlý rozvoj mladých rostlin. Fosfor je přítomen ve vodorozpustné formě a tak je dobře dostupný v kořenové zoně pro rostliny.
  3. Hnojivo obsahuje tři typy dusíku - amonný, močovinový a obalovaný dusík. Tato kombinace rychle působících a dlouhodobě působících dusíků zajišťuje rovnoměrnou a optimální výživu mladých rostlin trávy. Díky tomu trávník rychle roste a houstne. 
  4. Dlouhodobě působící dusík zabraňuje popálení trávníků silnou koncetrací živin při procesu klíčení a vzcházení. Dusík zabraňuje vyplavení živin.
  5. Hořčík podporuje tvorbu chlorofylu a fotosyntézy. 
  6. Bezprašné a otěru odolné granule mají vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.

 

Aplikační informace: obalení sírou a polymerovým voskem (biologicky rozložitelné). Pro hnojení trávníků, aplikační množství 25 - 30 g/m2, během celého vegetačního období, část dusíku obsažena v obalené formě, následně je dusík postupně uvolňován, aby bylo dosaženo délky působení 8 - 10 týdnů.

Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, otevřený pytel se zbytkem hnojiva dobře uzavřete, zamezte úniku hnojiva do odpadních vod nebo do vody, uchovávejte balení mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Délka působení: 8 - 10 týdnů.

Balení: 25 kg

Dávkování: 25 - 30 g/m², po aplikaci trávník zalít.

Použití: během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky.

Standard granulát: 1,0 - 4,0 mm

Výr. číslo: 1234 330

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní trávník
Hmotnost: 25 kg
Vydatnost balení: 1000 m²
Barva: standard

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz