Travní směs SPORT - směs pro sportovní trávník 10kg

Kód: 1221001
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
3 343 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Travní směs pro založení nových intenzivně zatežovaných sportovních trávníku s ošetřením klíčení technologií Headstart® + ECOseed®Turf. Rychleji už to nejde!

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

Sportovní trávníková směs 

Pro zakládání nových intenzivně zatěžovaných sportovních trávníků. Např. pro fotbalová,  baseballová a rugby hřiště.

Špičkové odrůdy Lolium (jílek) "COLETTA" a "BAREURO" zaručují rychlé klíčení a rychlé založení trávníku s vysokou kvalitou.

Nejlepší odrůdy Poa pratensis (lipnice luční) zaručují vytvoření hustého a zátěže schopného trávníku s velkou intenzitou odnožování.  

Poa pratensis poskytuje vysokou pevnost ve skluzu a odolnost suchým periodám.

 

Složení* ve váhových %: Čistota* Klíčivost* Vhodnost
25% Lolium perenne BAUERO 98 92 9
25% Lolium perenne COLETTA 98 92 9
25% Poa pratensis MIRACLE 94 85 6
15% Poa pratensis YVETTE 94 85 8
10% Poa pratensis CONNI 94 85 6
        Ø 7,8  

* Kvalita použitých odrůd překračuje předepsané hodnoty normy RSM v případě čistoty, klíčivosti a příměsi nežádoucích druhů. Udávané hodnoty pro čistotu a klíčivost osiva jsou minimální, téměř vždy jsou tyto hodnoty překročeny.

(Právo na změnu složení směsi vyhrazeno a to při zachování technických standardů)

Objednací číslo: 1221 001

Balení: 10-kg-papírový pytel pro 400 m²

Doporučené výsevní množství: 25 g/m²

Při výsevu osiva EUROGREEN doporučujeme hnojvo Starter obj. č. 1234

Doplňkové parametry

Kategorie: Travní osivo
Hmotnost: 10 kg
Vydatnost balení: 400 m²

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz