Travní směs luční KRAJINNÝ TRÁVNÍK / ROUGH 10kg

Kód: 1225001
Neohodnoceno
Značka: EUROGREEN
2 328 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Travní směs luční pro extenzivní použítí, na údržbu nenáročný trávník pro krajinné účely. Možné použití také pro trávník okolo silnic.

Detailní informace

Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Důvěřujte nám - 40 let zkušeností
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Zaručená kvalita všech produktů
Zaručená kvalita všech produktů

Detailní popis produktu

ROUGH krajinný trávník

Travní směs pro extenzivní použíií, na údržbu nenáročný trávník pro krajinné účely. Možné použití také pro trávník okolo silnic.

Travní směs luční pro extenzivní použití, pomalu rostoucí travní směs pro rough. Vhodná travní směs pro vytvoření opticky pěkných extenzivních částí golfového hřiště, pro bezproblémové hledání míčku v rough.

Dobrá přizpůsobivost různým lokalitám.

Nízký vzrůst zaručuje použití vybraných trávníkových druhů a odrůd.

Nízká potřeba aplikace výživy.

Složení* ve váhových %: Vhodnost
  5% Agrostis capillaris HIGHLAND 6
35% Festuca trachyphylla BORNITO 7
30% Festuca rubra commutata CARACTER 7
15% Festuca rubra rubra DIPPER 6
  5% Festuca rubra trichophylla CATHRINE 6
  5% Lolium perenne TURFGOLD 3
  5% Poa pratensis ZEPTOR 5
    Ø 6,5

* Kvalita použitých odrůd překračuje předepsané hodnoty normy RSM v případě čistoty, klíčivosti a příměsi nežádoucích druhů. Udávané hodnoty pro čistotu a klíčivost jsou minimální a téměř vždy jsou překročeny.

(Právo na změnu složení směsi vyhrazeno a to při zachování technických standardů)

Objednací číslo: 1225 001

Balení: 10-kg-papírový pytel pro 500 - 600 m²

Doporučené výsevní množství: 15 - 20 g/m²

Před výsevem doporučujeme použít hnojivo EUROGREEN Starter č. 1234

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfový trávník
Hmotnost: 10 kg
Vydatnost balení: 500-660 m²

EUROGREEN více než 40 let v Německu a 20 let v ČR nabízí inovace a nová kvalitní řešení pro zlepšení stavu travnatých ploch u svých zákazníků. Naši činnost zaměřujeme na všechny sportovní či veřejné travnaté plochy. Nejenom na velké městské nebo komerční stadiony, ale také na ty, kteří chtějí s daným rozpočtem nabídnout atraktivní a kvalitní sportovní či veřejné trávníky.

Zákazníci EUROGREEN vždy profitují z velmi široké nabídky služeb. Od poradenství přes dodávku vysoce kvalitních produktů až po rozsáhlou nabídku služeb. Jako významná evropská společnost v oblasti trávníkářství Vám garantujeme vysoce profesionální úroveň našich služeb: EUROGREEN - experti pro trávník.

Kvalita začíná již u poradenství a poradenství je dobré, pokud je založeno na obsáhlých vědomostech. Na více než 8.000 m2 pokusných ploch provádíme definované trávníkové pokusy nejenom pro naše produkty a opatření, ale i pro nezávislé zkušební ústavy. Zde získané vědomosti jsou základem pro vývoj inovativních produktů a postupů, které dávají přírodnímu trávníku sílu a odolnost chorobám. Tyto aspekty jsou v praxi využívány na sportovních a okrasných trávnících.

Trávníkovým výzkumem EUROGREEN získává kompetenci, která mu díky obsáhlým vědomostem dává náskok při poradenství, vývoji produktů a služeb.

Grafický návrh nakódoval Shoptak.cz